غروب_ پاييزى_خوشمزه

ساخت وبلاگ
چکیده : 1. زندگى معرفت به خرج داده است و آرايشگاه مورد قبول اين روزهاى من را دقيقا،مقابل رستوران موردعلاقهء ... با عنوان : غروب_ پاييزى_خوشمزه بخوانید :

1.

زندگى معرفت به خرج داده است و آرايشگاه مورد قبول اين روزهاى من را دقيقا،مقابل رستوران موردعلاقهء هميشگى ام قرار داده است و به اين ترتيب من مى توانم قبل از رفتن به آرايشگاه به آن رستوران_ جان بروم و سالاد سزار سفارش بدهم و پيتزاى سبزيجات.آنهم براى يك ساعت بعد.و يك ساعت بعد كه برمى گردم، ميز آماده باشد و من باشم و يك غروب پاييزى خوشمزه، رو به خيابانى كه درختهايش سربه آسمان كشيده اند و آن طرف پنجره صداى باد برگ_ درختها را مى لرزاند  و اين طرف پنجره صداى استاد شجريان قلب من را.

💝آمده ام كه سر نهم،عشق تو را به سرنهم.....

2.

رئيس پاك قاطى كرده بود و داشت براى تخريب چى خط و نشان مى كشيد.اوضاع جدى بود و من  هيج چيزى براى دفاع از او به ذهنم نمى رسيد.اما، ناگهان ذهنم جرقه زد و توجه رئيس را به اين نكته جلب كردم كه تخريب چى به هر حال باعث نونوار شدن اداره شده است.بدين ترتيب كه به هر چيزى دست مى زند يا منفجر مى شود يا آتش مى گيرد و يا از ارتفاعى پايين مى افتد و هر طور شده كارى مى كند  وسيلهء موصوف خرد و خاكشير و غير قابل استفاده شود و آيا رئيس اداره در صورت عدم وقوع چنان اتفاقاتى اجازهء خريد صادر مى كرد؟

💝همين اواخر سبب عوض شدن سيستم هاى من و رئيس شد.

3.

راستش من آنقدرها هم كه به نظر مى آيد علاف نيستم و نمى دانم چرا ملت طور ديگرى فكر مى كنند و در بيشتر مواقع وظيفهء خودشان مى دانند از من در مورد چگونگى گذران اوقات فراغتم سوال كنند؟آنها سوال مى كنند و من هم جواب مى دهم؛ فيلم،كتاب، موزيك.اما، انگار پركردن اوقات  فراغت با فيلم و كتاب و موزيك امكان پذير نيست و پيش خودشان فكر مى كنند من دارم آنها را مسخره مى كنم.اين مشكل رابا سارا در ميان گذاشتم و ساراخيلى راحت  پيشنهادى با تضمين حل شدن مشكل داد: بگو شبها تا دير وقت قرآن مى خونم!

💝تا حالا اين جواب را امتحان نكرده ام و معلوم نيست جواب دهد.

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 7 مهر 1395 ساعت: 22:11