استيو و مگى

ساخت وبلاگ
چکیده : 1. تا جايى كه يادم مى آيد كتاب"كورى" خوزه ساراماگو برايم دافعه داشته است.چرايش را نمى دانم. اما،حتى ... با عنوان : استيو و مگى بخوانید :
1.

تا جايى كه يادم مى آيد كتاب"كورى" خوزه ساراماگو برايم دافعه داشته است.چرايش را نمى دانم. اما،حتى برنده شدن در نوبل ادبى هم تاثيرى در من نداشت و انگار كتابى بود كه نبايد بخوانم.با اين همه دو هفته پيش خواندنش را شروع كردم و هر چقدر بيشتر مى خواندم، بيشتر نااميد مى شدم.كتاب از نظر من در حد يك فيلم درجه سهء ژانر وحشت بود و تا صفحه دويست كتاب را به زور ادامه دادم.اما، صد و شصت صفحهء باقيمانده خيلى هم بد نبود و تا حدى كشش خواندن را ايجاد مى كرد.در مجموع، همان كه گفتم اين كتاب در حد يك فيلم درجه سه ژانر وحشت بود.

☘️ واقعا حيف نيست كتاب بزرگ  "ژرمينال" اميل زولا نوبل ادبى نگرفته باشد؟

☘️ امروز كتاب"سفر به انتهاى شب"را شروع كردم و اميدوارم تا آخر بخوانمش.

2.

در سايت English Tv فيلم هاى كوتاه آموزشى به زبان انگليسى را مى توان بدون هزينه دانلود كرد.استيو، مجرى كار بلدى است كه به همراه مگى،شخصيت كارتونى شوها،كلمات و جملات ساده انگليسى را در يك فضاى شاد و كودكانه و با بهترين Accent به بچه ها ياد مى دهد.راستش اولين بارى بود كه دنبال سايتى آموزشى براى كودكان مى گشتم و با اينكه از اين سايت خيلى راضى هستم،چون سايت هاى ديگر را نديده ام نمى توانم مقايسه كنم و بگويم بهترين است.اما، از نظر من عالى است و از نظر مورچه آنقدر جداب كه بنشيند و با من هر شب، پنچ قسمت را ببيند.

🍀 استيو گريه مى كرد و كودكى چهارساله  تعجب كه چرا يك مرد گريه مى كند؟

🍀سرعت تزريق اينچنين مفاهيم اشتباهى به ذهن كودكان  واقعا باورنكردنى است.


برچسب‌ها: همه كارها راحت شده است غير از مسواك زدن ...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 21 آبان 1396 ساعت: 21:20